pożyczka pod weksel,umowę cp

Poszukuję pożyczki prywatnej pod weksel lub umowę cywilno-prawną do 40.000 zł, bez przedpłat itp., tylko uczciwe oferty,informacje na maila

witam poszukuje pozyczki od osoby prywatnej , interesuje mnie 3 tys moge oddac 5 po 2 latach lub nawet 6 zainteresowanego inwestora prosze o kontakt , osoba ktorym chodzi o przedplaty prosze nie pisac

Potrzebuje pozyczyć 50 000 zł na spłatę zadłużenia w bik i big. Sprawa pilna. Pracuję na umowę o pracę. Po więcej info zapraszam do prywatnej wiadomości.

Pilnie poszukuje pozyczki od prywatnego inwestora na weksel i umowe cywilno prawna. Kwota jaka mnie interesuje to 25 tysiecy zlotych. Bez wstepnych oplat. Na dobry procent. Tylko konkretne oferty.

Potrzebuję pomocy.Poszukuję kogoś kto mógłby udzielić pilnie pożyczki w wysokości 150000 złotych. Ze swojej strony jako zabezpieczenia spłaty pożyczki daję mieszkanie 43 m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Jego wartość na rynku wtórnym waha się między 200 tys a 240 tys.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „pożyczka pod weksel,umowę cp

 1. Dawid pisze:

  Witam. Poszukuję pilnie prywatnego kredytu na procent 50.000 tyś. Nie mogę wziąć w banku bo mam odmowe z powodu negatywnego Biku i braku zdolności kredytowej. Szukam uczciwej osoby i nie bede wysyłał zadnych przedpłat i oplat związanych niby z przygotowaniem umowy itd.
  Nie posiadam zabezpieczenia do pozyczki w formie mieszkania czy domu. Jedynie mozemy podpisać umowe cp do splaty miesięcznych rat.
  Jestem z Wielkopolski.
  Prosze o kontakt na email osoby ktore sa w stanie udzielic pozyczki na uczciwych zasadach.

 2. agnieszka pisze:

  Poszukuję pożyczki na 10.000 ,bez przedpłat i hipoteki na 3 lata. Posiadam stałą umowę o pracę , dochód netto 2100 zł. Kilka lat wcześniej miałam problemy, przez co mam negatywny BIK i nie mogę zaciągnąć kredytu w banku. Muszę odczekać jeszcze 3 lata karencji.

 3. Iwona pisze:

  Potrzebuje pożyczkę w kwocie 20000 na 4,5,lat mam dochody tylko slaby Bik proszę o odpowiedź iwi9@ op.pl

 4. Proszę o pomoc. pisze:

  Potrzebuję 30000 pożyczki mam dochody zły bik. Opóźnień w splatach nie mam jeszcze. Może być pod weksel. Na umowę cywilnoprawną. Poreczyciela i nieruchomości na dzień dzisiejszy nie mam. Nieruchomosc będzie moja pośmiertnie. Pożyczka na 4,5 lat.

 5. Krzysztof pisze:

  Witam potrzebuje pożyczki. Proszę o kontakt

 6. Ilona pisze:

  Witam. Potrzebuje pilnie od osób prywatnych pożyczki w kwocie 150. 000 tys . Nie otrzymam w żadnej instytucji tylko może mnie uratować pożyczka od osób prywatnych.Narobiło się dużo bałaganu z którym sobie sama nie poradzę. Szukam uczciwej osoby. Nie będę wysyłać żadnych przedpłat , opłat niby związanych z przygotowaniem umowy itp. Nie posiadam zabezpieczenia pożyczki w formie domu czy mieszkania. Możemy jedynie podpisać umowę pod weksel lub cp do spłaty miesięcznych rat. Proszę o kontakt na e-mail osoby, które są w stanie mi pomóż i udzielić pożyczki na uczciwych zasadach. Sprawa jest pilna!!!

 7. Danuta pisze:

  pilnie potrzebuje 15000 na ok.60 miesiecy. Pracuję ina etat i działalnośc.
  Sprawa pilna

 8. Katarzyna pisze:

  Witam,

  Potrzebuję pożyczki na sumę około 5-6 tys.
  Mam 20 lat. Mam sześć młodszych sióstr, z czego dwie są ciężko chore od urodzenia a niedawno zachorowała mi trzecie 12 letnia .. na nowotwór. Mama nie pracuję bo musi opiekować się siostrami. A tata .. hmm.. nie ma go fizycznie przy nas i nie jest zdolny żeby utrzymać nawet siebie. Ja natomiast nie jestem w stanie ufundować chorej siostrze wyjazdu za 6 tys. Na leczenie. Otworzyłam własną działanośc. Od dłuższego czasu posiadam umowę o pracę, na czas nie określony, w dużej firmie. Miesięcznie zarabiam około 3 tys. Ale to i tak mało .. błagam. Pomocy.

 9. ZOFIA pisze:

  pomóż mi 20 tys na już

  zoflod@interia.pl

 10. ZOFIA pisze:

  Nie wiem czy ten wpis w czymś pomoże.
  Potrzebuję pilnie 20 tys.
  Pracuję.chcę uczciwie pożyczyć i uczciwie oddać.
  proszę mi pomóc wyjśc na prostą.

 11. Jan pisze:

  Witam
  Potrzebuję na już 1500 zł. na każdych warunkach
  jak również potrzebuję kredytu – pożyczki 50 – 100 tysięcy na każdych warunkach bez przedpłat ,tylko uczciwe propozycje ,
  mam negatywne wpisy w bazach ,
  dochód nieudokumentowany ok. 3500
  jestem współwłaścicielem 1/3 dom mieszkalny + zabudowania + gospodarstwo rolne
  jednak bez sądowego podziału
  Dam uczciwą prowizję po udzieleniu kredytu
  Proszę o pomoc i ofertę
  meblejan@onet.pl
  tel. 573173952
  Pozdrawiam
  Jan

 12. Iwona pisze:

  Witam, bardzo pilnie potrzebuje ok. 30000 zł. Pracuje na umowę, jestem uczciwa i u kresu sił. Proszę się odezwać.

 13. Hanna pisze:

  Pilnie potrzebuję pożyczki w kwocie 20000tyd mam stały dochód proszę o kontakt 660171958 pilne

 14. Danuta pisze:

  Witam serdecznie. Pilnie potrzebuję pożyczki na 7000zl. z możliwością rozłożenia spłaty do 24 miesięcy. Wobec mnie nie jest prowadzone żadne postępowanie egzekucyjne czy też windykacyjne. Spłacam terminowo zobowiązania. Jestem na świadczeniu pielęgnacyjnym z tytułu opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem. Posiadam dodatkowo dochody z zagranicy. Mogę podpisać weksel bądź umowę cywilnoprawna. Proszę o kontakt.

 15. Agnieszka pisze:

  witam pilnie potrzebuje pomocy ok 50000 raty jestem wstanie płacić po 1000 m-cznie mam stały dochód

 16. Izabela pisze:

  Potrzebuję 16000 tys na już.. Mam stali y dochód i umowę o pracę na czas nie określony. Proszę o kontakt

 17. Gosik pisze:

  Witam Serdecznie .Pilnie potrzebuję pomocy finansowej –Dużej kwoty —-na Oddłużenie —-Tel kontaktowy -695941439 .Pozdrawiam .

 18. Miro pisze:

  Witam.Zainteresowany jestem pożyczką prywatną w kwocie 20 tyś zł 24-48 m-cy mam stały dochód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *